Ofertë!
BEST DEALS

Lenovo V15 G4 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Ryzen™ 5

42,490 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Laptopi Lenovo V15 Gen 4 kombinon përballueshmërinë me performancën mbresëlënëse. Me procesorë të shpejtë AMD Ryzen™ 5  dhe grafikë të integruar Radeon , ai siguron kryerjen e shumë detyrave efikase dhe lidhje të fuqishme, duke përfshirë mbështetjen për Wi-Fi 5. Ekrani i tij i gjerë 15.6 inç, që ka një raport të lartë ekran-trup, jep pamje tërheqëse dhe cilësi të lartë. Duke shfaqur një shumëllojshmëri portash, duke përfshirë USB-C dhe HDMI, ai plotëson kërkesa të ndryshme lidhjeje.I përforcuar nga atributet e avancuara të sigurisë si TPM 2.0, siguria e integruar dhe me masat mbrojtëse, Lenovo V15 Gen 4n sjell një vlerë të jashtëzakonshme të performancës.

 

• AMD Ryzen™ 5 7520U
• 8GB RAM + 512B SSD
• 15.6″ FHD Display
• AMD Radeon™ 610M

Ka stok

SKU: ITD1743 Modeli: 82YU00QKGE Kategori: , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

82YU00QKGE

Announced

2023

DESIGN
Color

Dark Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 7520U

Processor Family

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Up to 4.30GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

4 MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR5-4800MHz

Memory

512GB SSD

SSD Details

M.2 2242 PCIe NVMe, PCIe 4.0 x4

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ 610M

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

802.11ac 2×2

Ethernet LAN

10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x Ethernet (RJ-45)
1x HDMI 1.4b
1x Headphone / Microphone Combo Jack (3.5mm)
1x Power connector
1x USB-C 3.2 Gen 1 (Support Data Transfer, Power Delivery (20V only) and DisplayPort™ 1.2)
2x USB 3.2 Gen 1

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array Microphone

Built-in Speakers

Dual Speakers

CAMERA
Front Camera

HD 720p

SOFTWARE
Operating System

FreeDos

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

38 Wh

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

359 x 235,8 x 19.9 mm

Weight

1.65 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj