5 DITË OFERTA

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

3,990 L

 

Tastierë Wireless nga Logitech. Mund të lidhet me Bluetooth. Tastierë e plotë duke përfshirë edhe numrat. Jetëgjatësi baterie deri në 24 muaj. Lidhet me dy pajisje njëkohësisht dhe mund të ndërrohen vetëm me anë të një çelësi. E përshtatshme për telefona dhe tablete me përmasa 11 mm x 175.7 mm x 10.3 mm.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
GENERAL
Color

Black, Blue, Pink, Red, White

Dimension

124 x 279 x 16 mm

Weight

423 g

Full Size Keyboard

Yes

Ergonomic Design

Yes

CONNECTIVITY
Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

3.0

CONTROL
Numeric Keypad

Yes

Trackpad

No

Media Keys

No

Number of Keys

107

POWER
Number of Batteries

2

FEATURES
Silent Keys

No

Wrist Support

No

Special Features

power, sleep, wake buttons

Compatibility

PC, laptop,
Windows, Mac OS, Chrome OS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard

1 x Manual