SAPO ERDHI

Marshall Major IV Wireless On-Ear Headphones

9,990 L

 

Kufjet Marshall Major IV ripërcaktojnë komoditetin dhe teknologjinë në një paketë të hijshme. Me një kohë dëgjimi befasuese mbi 80 orë dhe aftësinë e karikimit të shpejtë, nuk do të shqetësoheni kurrë për mbarimin e baterisë. Karikimi me valë është i lehtë dhe dizajni i përmirësuar ergonomik siguron rehati edhe gjatë seancave të zgjatura të dëgjimit. Doreza e kontrollit me shumë drejtime lejon riprodhimin dhe menaxhimin pa mundim të thirrjeve, ndërsa fisha 3,5 mm ju lejon të ndani muzikën tuaj me miqtë. Këto kufje janë me elementë ikonë të dizajnit Marshall, palosen në mënyrë kompakte për ruajtje dhe ofrojnë një përvojë të pasur zëri me bas të fuqishëm. Këto kufje kombinojnë stilin, funksionalitetin dhe jetëgjatësinë e jashtëzakonshme të baterisë për një përvojë të pashembullt të kufjeve me valë.

Ka stok

SKU: CNG3879-B Modeli: Major IV Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
AUDIO
DRIVER SENSITIVITY

99 dB SPL (100mV @ 1kHz)

DRIVER TYPE

Dynamic

DRIVER IMPEDANCE

32 Ω

FREQUENCY RANGE

20-20,000 Hz

DRIVERS

40 mm

CONTROLS & CONNECTIVITY
CONNECTIVITY

Bluetooth + Wire

WIRED CONNECTIVITY

3.5 mm Input

WIRELESS CONNECTIVITY

Bluetooth 5.0

BLUETOOTH RANGE

10 m

CODECS

SBC

CONTROLS

Control knob

MICROPHONE & REMOTE

Yes

BATTERY & Charging
PLAY TIME

80+ hours of wireless playtime

WIRELESS CHARGING

Yes

CHARGING TIME

3 hours to full recharge

QUICK CHARGING

15 minutes charging gives 15 hours of wireless playtime

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

160 x 160 x 90 mm

Weight

165 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Major IIII Bluetooth Headphone
USB-C Charging Cable
3.5 mm Audio Cable
User Manual with Legal and Safety Information