SAPO ERDHI

Sony PS5 Marvel’s Midnight Suns Legendary Edition

6,990 L

 

Ti je gjahtari, një vrasës legjendar i demonëve me një të kaluar misterioze… dhe sekrete që duhet të zbulosh ende. Krijoni skuadrën e përsosur dhe personalizojini ato, duke shpalosur aftësitë dhe sulmet e tyre për të shkatërruar fushën e betejës.

Ka stok

SKU: ABT186 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Platform

PlayStation 5

Game type

Strategy

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 Marvel’s Midnight Suns Legendary Edition