SAPO ERDHI

Nokia 106 2023

1,990 L

 

Nokia 106, seri e telefonave të mirënjohur për rezistencën dhe jetëgjatësinë e tyre si dhe të shumë kërkuar falë përmasave kompakte dhe baterisë së fuqishme, duke u bërë telefoni ideal si mjet pune në shumë fusha. Tashmë 106 i 2023 vjen me dizajn elegant dhe bateri 1000 mAh e cila do ju shoqërojë me ditë të tëra pa u shqetësuar për karikim.

Ka stok

SKU: CEL1979-B Modeli: TA-1564 DS Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

115.1 x 49.4 x 14.5 mm (4.53 x 1.94 x 0.57 in)

Weight

79.4 g (2.79 oz)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

Li-Ion 1000 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Card slot

Yes

DISPLAY
Display Type

TFT LCD, 65K colors

Display Size

1.8 inches, 10.0 cm2 (~17.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

120 x 160 pixels, 4:3 ratio (~111 ppi density)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

No

Radio

Wireless FM radio

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 106 2023

1 x Micro USB Charger

1 x Quick Start Guide

1 x Removable Battery