OFERTA ONLINE

Picun Bluetooth Headphones ANC-02 Pro

3,990 L

 

Kufjet kanë mikrofon të dyfishtë dhe ofrojnë një përvojë gjithëpërfshirëse audio me funksionin e tyre të anulimit të zhurmës me reagime të dyfishta, duke reduktuar në mënyrë efektive zhurmën e sfondit. Ato ofrojnë zë të qartë dhe ekuilibër të shkëlqyer të zërit, duke siguruar cilësi optimale të audios. Dizajni i palosshëm dhe shiriti metalik i rregullueshëm i kokës, së bashku me veshët e rrotullueshëm, ofrojnë rehati dhe transportueshmëri. Ato mund të përdoren me Bluetooth ose me fishë duke përdorur një fole 3,5 mm, duke ofruar opsione të gjithanshme lidhjeje. Të pajtueshme me pajisje dhe platforma të ndryshme, këto kufje janë të përshtatshme për një sërë rastesh, duke përfshirë dëgjimin e muzikës dhe kryerjen e telefonatave. Veçoria me shumë pika bluetooth lejon lidhjen e njëkohshme me dy pajisje, duke rritur komoditetin. Me kohën e gjatë të luajtjes, baterinë me performancë të lartë dhe ndërtimin e qëndrueshëm, këto kufje janë krijuar për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme audio.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ANC-02 Pro

Color

Black

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Bluetooth Chip

BES2300YP

Bluetooth Profiles

A2DP, AVRCP, HSP, HFP

Wired Connectivity

3.5mm Three-Section Gold-Plated Stereo Pin

Speaker
Driver Unit

40mm Titanium Film Speaker

Speaker Impedance

32Ω ± 15% at 1kHz

Sensitivity

115 ± 3dB

Frequency Response Range

20-20000Hz

Distortion

Less than 10%

Rated Power

20mV

Microphone
Call Microphone

4015, -42 ± 3dB

FB ANC Microphone

6022, -38 ± 1dB

FF ANC Microphone

6022, -38 ± 1dB

Orientation

Omni-directional

Output Impedance

2.2KΩ (max) at 1kHz

Battery
Battery Capacity

800mAh High-Performance Lithium Polymer Battery

Play Time

ANC EM: Approximately 55 hours (at 80% volume)
ANC OFF: Approximately 70 hours (at 80% volume)

Operating Voltage

3.1V-4.2V

Charging

USB Type-C

Charging Voltage

DC 5V

Charging Time

About 2 Hours

Features
Details

• Dual Microphones with Dual Feedbacks Noise Cancelling Function
• Call Pickup, Volume & Media Buttons
• Foldable and Adjustable Metal Headband, Rotatable Earmuffs
• Bluetooth Multipoint (Connect two devices at the same time)
• Multi-Platform Compatible (Mobile phones, Tablet PC, Smart TV, etc.)

Dimensions & Weight
Dimensions

17.9 x 8.7 x 19.2 cm

Weight

275 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Picun Headphones

1x Charging Cable

1x 3.5mm Jack

1x Travel Bag