SAPO ERDHI

Brother Mono Laser Printer HL-6180DW

59,990 L

 

Printer bardhë e zi nga Brother me shpejtësi printimi deri në 40 faqe për minutë. Përveçse ju kursen kohë, ju kursen edhe para me printime ekonomike por edhe shumë cilësore në të njëjtën kohë. Ka rezolucion printimi 2400 x 600 dpi dhe suporton printtimin e dyanshëm.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
12 g/kg
Brand
Color

Black

Printing
Print technology

Laser

Duplex printing

Yes

Maximum resolution

2400 x 600 DPI

Print speed

40 ppm

Duplex print speed

9 ppm

Warm-up time

1 s

Time to first page

8.5 s

Economical printing

Yes

Features
Number of print cartridges

1

Input & output capacity
Total number of input trays

2

Total input capacity

500 sheets

Total output capacity

150 sheets

Multi-Purpose tray

Yes

Paper handling
Maximum Paper Size

A4

Maximum print size

216 x 356 mm

Paper tray media types

Plain paper, Recycled paper

Multi-purpose tray media types

Bond paper, Envelopes, Heavyweight paper, Labels, Plain paper, Recycled paper

Ports & interfaces
Standard interfaces

Ethernet, USB 2.0, Wireless LAN

Direct printing

Yes

USB 2.0 ports quantity

1

Network
Network ready

Yes

Wi-Fi

Yes

Ethernet LAN

Yes

Wi-Fi standards

802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n)

Power
Power consumption (printing)

701 W

Power consumption (standby)

4.9 W

AC input voltage

220 – 240 V

AC input frequency

50/60 Hz

Weight & dimensions
Weight

11.5 kg

Dimensions (WxDxH)

371 x 384 x 288 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer

1 x Power Cable

1 x User Manual

1 x Quick Setup Guide

 

Garancia e produktit

24 Muaj