OFERTA ONLINE

PULUZ 43 in 1 Combo Kit for DJI Osmo Pocket

8,990 L

 

Ky komplet aksesorësh 43-në-1 është projektuar posaçërisht për DJi Osmo Pocket. Është një domosdoshmëri për udhëtimet dhe sportet në natyrë për të bërë foto. Shumë i përshtatshëm dhe praktik, duke përfshirë aksesorë të ndryshëm të cilët plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja gjatë përdorimit. Dhe të gjithë aksesorët ruhen në një kuti për mbajtje të përshtatshme.

Ka stok

SKU: DUN1826-B Modeli: PKT47 Kategori: , Etiketa: , , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Type

43-in-1 Accessories Kit

Materials

ABS+metal+EVA+nylon Carrying

Case Size

320 x 220 x 70mm

Package Weight

1.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1. Large size EVA case (32cm x 22cm x 7cm)
2. Storage bag
3. Tempered glass lens protector + screen film for DJI OSMO Pocket
4. Adapter bracket frame for DJI OSMO Pocket
5. Expansion bracket frame with tripod adapter & screw for DJI OSMO Pocket
6. 2 in 1 silicone case for DJI OSMO Pocket
7. Fixing bracket with phone clamp for DJI OSMO Pocket
8. Grip tripod mount
9. Selfie stick monopod with tripod adapter & screw
10. Backpack hat rec-mount clip
11. Handlebar mount with screw
12. Suction cup mount
13. 3-Way pivot arms with 2pcs screws
14. Wrist strap
15. Chest strap
16. Short screw x 3pcs
17. J-Hook buckles x 2pcs
18. Quick release buckles x 2pcs
19. Curved surface mounts x 2pcs + flat surface mounts x 2pcs
20. Square adhesive mount stickers x 3pcs + round adhesive mount stickers x 3pcs
21. Plastic wrench with lanyard