Xiaomi Mi In-ear Headphones Basic

1,000 L

Kufje me kabell Xiaomi Mi In-Ear per te gjithe modelet e celulareve. E pajisur me mikrofon per te kryer telefonata dhe me buton per te kontrolluar muziken. Perbere me material cilesor alumini i cili eshte rezistent ngaj gerryerjes dhe gervishtjeve. Me kend 45 grade per tu pershtatur ne menyre perfekte dhe kend 45 grade ne pjesen e lidhjes se kufjeve me telefonin. Cilesi te larte audio, me shume detaje dhe bas te fuqishem.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Silver

Style

In-ear

Communication

Wired

Connectors

3.5mm

Function

Microphone

Cable Length

1.25m

Product Weight

14g

Plug Type

3.5mm Nickel Plating

Horn impedance

32Ω

Rated Power

5mW

Frequency Response

20-20,000Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim