Ofertë!
OFERTA ONLINE

QCY ArcBuds Lite True Wireless Earbuds

1,290 L

Kurseni: 700 L

QCY ArcBuds Lite janë kufje kompakte dhe të lehta me Bluetooth, të krijuara për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme audio. Sinkronizuar nga ekspertët elektronikë akustikë Hele, ato ofrojnë frekuenca të thella të ulëta dhe frekuenca të larta transparente për një tingull të balancuar mirë. Me një jetëgjatësi totale të baterisë prej 32 orësh dhe deri në 8 orë lojë me një karikim të vetëm, ato ofrojnë seanca dëgjimi të gjata. Kufjet kanë teknologjinë më të fundit Bluetooth 5.3, duke siguruar një lidhje të qëndrueshme dhe vonesë minimale të audios deri në 0,068 sekonda. Ato janë gjithashtu të pajisura me një vlerësim IPX4 të papërshkueshëm nga uji, duke i bërë ato rezistente ndaj spërkatjeve dhe djersës.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

BH23QT27A

Color

Black, White

General
Style

In-ear

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.3

Supported Profiles

HFP/A2DP/AVRCP

Waterproof

IPX4

Power
Battery

380 mAh

Play Time

About 8 Hours

Charging

USB Type-C

Dimensions
Details

65.1 x 36.7 x 30.8 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earbuds

1 x Charging case

3 x Eartips pairs (S/M/L)

1 x Manual