QCY T7 Bluetooth Headphones

1,990 L

 

Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire. Dekoderi i integruar audio mbështet riprodhimin audio AAC / SBC dhe përdor një njësi altoparlanti me diametër 6 mm të krijuar posaçërisht.QCY T7 vjen me një bateri 380 mAh dhe mund të përdoret për të paktën 3 orë pa ndërprerje. Gjithashtu mund të karikohen 4 herë nga baza, për një total deri në 17 orë.

Ka stok

Shitur: 199 copë

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
0.33 g/kg
Brand
Type

In-Ear

Connectivity

Wireless

Transmission range

10 meters

Driver

13mm big driver, HIFI sound quality.

Music Time

3.5hr

Talk time

3hr

Waterproof

IPX4

Battery Capacity

Headset 35 mAh
charging bin 380mAh

Product weight

0.0500 kg

Product size

5.00 x 2.00 x 4.00 cm / 1.97 x 0.79 x 1.57 inches

Features

Wearing detection
Smart in-ear sensor
17.5hr battery life
Type-C port
Touch control
Easy to use
Master-slave switch, either one is master.
Environment noise cancelling
Clear stereo calling

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim