Xiaomi Commuter Backpack

2,990 L4,990 L

 

Xiaomi Commuter Backpack ofron përdorshmëri biznesi nën një dizajn modern. E përshtatshme për udhëtime ditore dhe udhëtime të shkurtra pune. Ka kapacitet të lartë dhe është  e përshtatshme për laptop me madhësi deri në 15.6 inç dhe dokumenta me madhësi A4.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Dark Grey, Blue, Gray

Model no

XDLGX-04

Product capacity

Approximately 21 L

Dimensions

320 × 160 × 440 mm

Product materials

Fabric: Polyester fiber
Lining: Polyester fiber

Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Commuter Backpack