Ofertë!
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy Book3 Ultra 16″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

249,990 L

Kurseni: 20,000 L

Samsung Galaxy Book3 Ultra vjen i mundësuar nga një procesor Intel Core i7-13700H dhe një GPU NVIDIA GeForce RTX 4050, ai ofron aftësi të pandërprera multitasking dhe lojëra të nivelit të lartë. Ekrani i tij 16 inç WQXGA+ AMOLED me një ritëm rifreskimi 120 Hz dhe çertifikata SGS siguron një përvojë shikimi kinematografik me ngjyra të vërteta dhe kohë reagimi të shpejtë. Dizajni elegant dhe i lehtë i pajisjes, opsionet e gjera të lidhjes dhe jetëgjatësia e baterisë deri në 17 orë e bëjnë atë një shoqërues të besueshëm për produktivitetin në lëvizje. Veçoritë e përmirësuara të sigurisë, mbrojnë të dhënat e përdoruesit, ndërsa integrimi i tij me ekosistemin Samsung Galaxy përmes veçorive si Shpërndarja e shpejtë dhe Ekrani i Dytë ofron një përvojë të pandërprerë dhe të ndërlidhur në shumë pajisje.

 

• Intel® Core™ i7-13700H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 16″ WQXGA+ AMOLED
• NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6 GB

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

NP960XFH-XA1HK

DESIGN
Color

Graphite Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13700H

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 5.00 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR5

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

AMOLED

Aspect Ratio

16:10

HD Type

WQXGA+

Touchscreen

No

Display Resolution

2880 x 1800 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop GPU

GPU Memory

6GB GDDR6

Graphics Memory Type

Dedicated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (Gig+), 802.11 ax 2×2

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI2.0
2x Thunderbolt™ 4
1x USB3.2
1x MicroSD Multi-media Card Reader
1x Headphone out/Mic-in Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Internal Dual Array Digital Mic

Built-in Speakers

AKG Quad Speakers ( Woofer Max 5 W x 2, Tweeter 2 W x 2)
Smart Amp
Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

1080p FHD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Clickpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

76 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.79 Kg

Dimensions

355.4 x 250.4 x 16.5 mm

POWER
AC Adapter Power

100 W USB Type-C Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charging Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj