Ofertë!
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy Buds2

6,990 L

Kurseni: 1,000 L

Humbisni në atë që dashuroni! Galaxy Buds2 hapin një botë të re të eksperiencës së të dëgjuarit me tinguj të mirëbalancuar, rehatinë e pakrahasueshme, ANC-në dhe lidhjen perfekte me orën ose celularin tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Lavender, Olive, Black, White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.2

Bluetooth Profiles

A2DP,AVRCP,HFP

ompatible Specification of Smartphone

Android 7.0 ↑ , 1.5GB ↑

Earbud Dimension

17.0(W) x 20.9(H) x 21.1(D) mm

Case Dimension

50(W) x 50.2(H) x 27.8(D) mm

Battery Capacity (Earbud)

61

Battery Capacity (Case)

472

Audio and Video

Ambient Sound

Services and Applications

Bixby Connection

Microphone

3 M=mic (2 outer + 1 inner) + Voice Pickup Unit

Speaker

2 Way Dynamic with Powerful Bass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charging Case,

1 x Earbuds,

1 x Eartips (S, M, L),

1 x Quick Start Guide,

1 x USB Cable.