Samsung TV No-Gap Wall Mount 43-65″

9,990 L

 

Ju pëlqen pamja minimaliste? Montoni televizorin tuaj QLED në mur dhe më pas lëreni të përzihet bukur me shtëpinë tuaj. Mbajtësja pa boshllëk ju lejon të varni televizorin tuaj në mur, duke ju lënë një profil të hollë dhe pamje të rregullt.

 

Ka stok

SKU: TNP558 Modeli: WMN-M15EA/XU Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

WMN-M15EA/XU

Color

Black

Feature
Distance From The Wall

Min 0mm – Max 7mm

Number of Hole on The Wall

6

Tilt

Yes

Horizontal Level Adjustment

Yes

Standard Stud Distance (Max.)

40 cm

Safe Working Load

35 kg

Compatibility
QLED TV

QLED TV wih One Connect only

Inch

43-65"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Samsung TV  No-Gap Wall Mount 43-65″