SAPO ERDHI

SanDisk Ultra microSD with SD Adapter

1,690 L

 

Karta SanDisk Ultra microSD™ UHS-I me përshtatës SD ju jep lirinë për të shkrepur, ruajtur dhe shpërndarë më shumë se kurrë më parë. Me kapacitet 128GB , karta microSD SanDisk Ultra ka vend për edhe më shumë orë video Full HD dhe ofron shpejtësi transferimi deri në 140 MB/s për t’ju ndihmuar ti transferoni më shpejtë materialet. Ideale për telefonat inteligjentë dhe tabletët Android™, karta ngarkon aplikacionet më shpejt me performancën e vlerësuar A1.

Ka stok

SKU: ALB428 Modeli: SDSQUAB-128G-GN6MA Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product Type

microSDXC

Storage Capacity

128 GB

Read Rate

Up to 140 MB/s

Compatibility

Compatible with microSDHC and microSDXC supporting host devices

Dimensions

microSD : 14.99 x 10.92 x 1.02 mm
SD adapter : 24 x 32 x 2.1 mm

Operating Temperature

-25C° to 85C°

Storage Temperature

-40C° to 85C°

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SanDisk Ultra microSD with SD Adapter