Scooter Helmet

2,490 L

 

Qëndroni të sigurt me helmetën tonë më të re. Ka material cilësor dhe është shumë rezistente. E lehtë në peshë, super e rehatshme dhe ju ofron siguri.

Ka stok

SKU: CNG2567-B Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Material

ABS+EPS black Liner

Weight

340-360g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter Helmet