Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Sony DualSense Charging Station

5,990 L

Kurseni: 1,500 L

:
:
:

Karikues i dyfishtë me karikim të shpejtë për levat PS5. Dizajn i personalizuar, mjeshtëri e shkëlqyer, elegant dhe praktik. Ky karikues i dyfishtë i levës PS5 ofron një mënyrë të lehtë dhe të shpejtë për të karikuar dhe ruajtur kontrolluesin tuaj PS5.

Ka stok

SKU: DUN1526 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Weight

0.5 kg

Dimensions

2.2 × 3.4 × 1.3 cm

Batteries

‎2 AA batteries

Input voltage

5.0V

Input current

1.5A

Output voltage

5.0V

Output current

0.75A

Charging time

2h

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony DualSense Charging Station

1 x Manual