Ofertë!

Sony PS5 One Piece Odyssey Game

5,390 L

Kurseni: 2,100 L

I ndarë nga ekuipazhi i tij, Luffy niset në një aventurë madhështore, të re për të gjetur miqtë e tij dhe për të shpëtuar nga ishulli! Armiq të rinj të rrezikshëm, forca të tmerrshme të natyrës dhe më shumë i presin ata! Luaj si anëtarë të ndryshëm të Straw Hat Pirates në një grup klasik RPG në botën e animes popullore ONE PIECE!

Ka stok

SKU: ABT180 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Publisher

Bandai Namco Entertainment America Inc.

Announced

2023

No. of players

1 player

Genre

Adventure, Role Playing Games

Platform

PS5

Voice

Japanese

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony PS5 One Piece Odyssey Game