Square Metal A+C 30W PPS Car Charger

1,200 L

 

Karikues per makine. I vogel dhe nuk ze hapsire. Karikoni 2 pajisje njeheresh. Eshte i pajisur me dy porta, nje porte USB dhe nje tjeter Type-C.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Silver

Informacione për paketimin

1 x Square Metal A+C 30W PPS Car Charger