Ofertë!
OFERTA ONLINE

Starlink Standard Kit

54,990 L

Kurseni: 5,000 L

Përfshihuni në aktivitete të cilat kanë qenë të pamundura me këtë satelit interneti. Mundësuar nga konstalacioni më i madh në botë i satelitëve më të avancuar të cilët operojnë në orbitë të ulët në tokë. Projektuar për tu instaluar lehtësisht nga kushdo me dy hapa: vendose në prizë dhe drejtoje nga qielli. Dizenjuar në mënyrë të mahnitshme në çdo detaj, Starlink mund ti rezistojë të gjitha elementëve si bora, shiu apo era. Shijon të ardhmen pa limite me Starlink.

Ka stok

SKU: DUN2393 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Color

White

STARLINK
Antenna

Electronic Phased Array

Orientation

Motorized Self Orienting

Environmental Rating

IP54

Snow Melt Capability

Up to 40mm / hour (1.5in / hour)

Operating Temperature

-30°C to 50°C (-22°F to 122°F)

Field of View

110 °

Average Power Usage

50-75W

STARLINK WIFI ROUTER
Wi-Fi Technology

IEEE 802.11a/b/g/n/ac standards

Generation

Wi-Fi 5

Radio

Dual Band – 3 x 3 MIMO

Security

WPA2

Range

Up to 185m² (2000sqft)

Router Operating Temperature

-30°C to 50°C (-22°F to 122°F)

Mesh Compatibility

Compatible with up to 3 Starlink Mesh nodes

Product Dimensions
Dimensions

513 x 303 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Starlink

1 x Base

1 x Router

1 x Starlink Cable

1 x AC Cable