Silicone Strap For Apple Watch 42/44mm

1,190 L

 

Rrip për Apple Watch te madhesise 42 ose 44 mm. Shume elegant ne dore dhe shume i rehatshem per lekuren. Ajo qe ju mbetet eshte te zgjidhni njeren prej ngjyrave.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Dark Grey, Purple

Watch Size

42mm, 44mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Silicone Strap For Apple Watch 42/44mm