SAPO ERDHI

Thermaltake TH240 V2 ARGB Sync AIO Liquid Cooler

9,990 L

 

Ftohës me ujë nga Thermaltake. Është një ftohës me ujë që përfshin 2 ventilatorë të fuqishëm 120 mm me presion të lartë statik dhe një radiator me performancë të lartë së bashku me një bllok uji, ndriçim me ngjyra 16,8M RGB me mënyra të paracaktuara ndriçimi nëpërmjet kontrolluesit inteligjent të ventilatorit, ose sinkronizoni me softuerin RGB të motherboard.

Ka stok

SKU: ECM813 Modeli: CL-W364-PL12SW-A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Model

CL-W364-PL12SW-A

PUMP
Pump Power Input

5.16 W & 1.6 W

Voltage

12 V & 5V

Motor Speed

PWM 1500~3300 R.P.M

Pump Connector

2510–4 Pin / 5V ARGB header–3 Pin

WATER BLOCK
Materials Info

Copper

FAN
Fan Dimensions

120 x 120 x 25 mm

Fan Speed

PWM 500~2000 R.P.M

Noise Level

25.8 dB-A

Max. Air Flow

57.05 CFM

Max. Pressure

2.23 mm-H2O

Connector

2510 – 4 Pin PWM

Rated Voltage

12 V & 5 V

Rated Current

0.11 A & 0.31 A (one fan)

Fan Power Input

1.32 W & 1.55 W (one fan)

TUBE
Length

460 mm

Tube Material

Rubber

RADIATOR
Radiator Dimension

276 x 120 x 27 mm

Radiator Material

Aluminium

COMPATIBILITY
Info

Intel LGA 2066/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150
AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2
(CPU Socket)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim