Ofertë!
MUAJI I DASHURISE

Trust GXT 716 Rizza RGB Chair Gaming

29,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Mbushje e butë, pjesa e shpinës me sfungjer te bute, jastëkë për pjesën e poshtme të shpinës dhe qafës – GXT 716 është projektuar për rehati gjatë gjithë ditës, që do të thotë se do të dëshironi të qëndroni ulur për një kohë të gjatë. Lartësia e rregullueshme, mbështetëset e krahëve dhe jastëkët nënkuptojnë se ju mund të rregulloni mirë karrigen tuaj për rehati maksimale.

Ka stok

SKU: SBIG0010 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 g/kg
Brand
Model

GXT 716

Color

Black

SPECIFICATIONS
General
Number of wheels

5

Features
Accessories

Wireless Remote Control

Control
Remote control

Wireless

Suitable surface

carpet/laminate/parket/resin floors/floor tiles

Gas Lift
Gas lift class

class 4

Lighting
Lights

Yes

LED colours

Full RGB

LED colours adjustable

over 350 different colour options

Adjustability
Adjustable arm rests

Yes, Two directional (up/down) (rotate)

Adjustable seat height

Yes, 45 / 53 cm

Adjustable sitting angle

Tilting seat with locking mechanism

Adjustable back rest angle

Yes, 175

Min/max height user

155 cm – 195 cm

Materials
Seat material

PU Leather

Armrests padding

Plastic

Backrest padding

High density foam

Cushion padding

High density foam

Frame material

Metal

Wheel type

Black nylon

Compatibility
Max. weight

150 Kg

Size & Weight
Backrest height

85 cm

Seat width

54 cm

Seat depth

51 cm

Total weight

18 Kg

Depth of main product (in mm)

530 mm

Width of main product (in mm)

680 mm

Height of main product (in mm)

1340 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Chair
1x Remote control
1x Neck cushion
1x Lumbar cushion
1x Powerbank
1x USB power cable
1x Installation tool & materials
1x User guide