Ofertë!
OFERTË ONLINE

TWS Wireless Bluetooth Headset I9s Pro

790 L

Kurseni: 1,200 L

Kufjet TWS I9s Pro mund të përdoren secila më vete. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Janë të rehatshme dhe tepër praktike. Mund të degjoni deri në 6 orë muzikë me një karikim të vetëm.

 

Ka stok

Shitur: 942 copë

SKU: CNG2511-W Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

i9s pro

Color

White

Style

In-Ear

Sensitivity

-42dB, +92dB

Wireless Type

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Frequency Response Range

20-20000Hz

Frequency

2.40GHZ

Resistance

32Ω

Music Time

5-6 Hours

Standby Time

100 Hours

Rechargeable

1-2h

Working temperature

-10 – 55°C

Battery capacity

30mAh/500mAh

Input

DC5V

Transmission distance

12m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TWS Wireless Bluetooth Headset I9s Pro

1 x Charging Cable

1 x Manual