Vidlok Selfie Ring Light

2,690 L6,990 L

 

Ndriçoni bukurinë tuaj!

Dizajn 2 në 1 i cili kombinon mbajtësen e celularit dhe unazën e dritës sëbashku. Është perfekte për të krijuar video ose foto profesionale me celular ose aparat, për aplikimin e make up-it, mësim online, vlogging etj.

Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Size

12 inch, 18 inch

LED Qty

336PCS LED Chip 1W /Lamp

CCT

2700K-5500K

Lumen

80lm/W

Beam Angle

120°

Input Power

110V-245V 50HZ/60

Out Power

50W

Materials

ABS+PC

Adjustment Range

3 Lights Tunes ( Warm, Natural, White Light), Promise Dimming, Feel Free to Adjust.

USB

Mobile Phone USB Charging

Port

AC85-245V

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Ring Light
3 x Phone Holder
1 x Rotation Head
1 x Power Cord
1 x Telescopic Tripod
1 x Remote Control
1 x Handbag