Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Electric Scooter Storage Bag

3,490 L

Kurseni: 1,500 L

Çantë skuteri me kapacitet të madh dhe material rezistent. Instalohet lehtë dhe është shumë praktik. Ka ardhur koha të mos shqetësoheni më se ku do e lini celularin, shishen e ujit apo sendet tuaja të tjera gjatë kohës që jeni duke udhëtuar.

Ka stok

SKU: DUN1596-B Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Size

260 x 140 x 110mm

Material

• Textured PU material on the outside
• Impact-resistant EVA material in the middle
• Skin-friendly fabric on the inside

Load

Weight load 1kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Electric Scooter Storage Bag