SAPO ERDHI

Xiaomi Hair Clipper

3,990 L

 

Xiaomi Hair Clipper, pajisur me 5 gjatësi të ndryshme të prerjes së flokëve për të realizuar gradientin me lehtë se kurrë. Me tehe të mprehta dhe precize të cilat janë anti-oksidante dhe me rezistencë të lartë, për tju siguruar jetëgjatësi të produktit. Rezistente ndaj ujit me nivel IPX7 si dhe shumë opsione, tashmë mund të realizoni çdo trend që dëshironi me efikasitet dhe lehtësi maksimale.

 

Ka stok

SKU: CNG4854-B Modeli: LFQ03KL Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

LFQ03KL

Charging Time

2.5 hours

Rated Voltage

3.7V⎓

Rated Power

3W

Input

5V⎓1A

Dimensions and Weight
Dimensions

47 × 45 × 182 mm

Weight

266g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hair Clipper
1 x Charger