BEST DEALS

Xiaomi Massage Gun

13,990 L

 

Fuqi inteligjente, relaksim i thellë. Amplituda, frekuenca dhe forca janë çelësat për një pajisje të mirë masazhi që mund të ndihmojë në lehtësimin e dhimbjes së muskujve që ndodh pas stërvitjes dhe në përmirësimin e performancës atletike. Xiaomi Massage Gun mund të sigurojë performancë të nivelit të lartë në tre aspektet e mësipërme, së bashku me kontrollin inteligjent të energjisë, për t’ju dhënë masazh të qëndrueshëm të indeve të thella. Një pajisje inovative me 3 koka masazhuese që do t’ju jap kënaqësi gjatë ditëve tuaja të lodhshme në punë. Është portative, nuk zë shumë vend kështu që mund ta merrni kudo me vete. Falini vetes relaksin e munguar vetëm me Xiaomi Massage Gun.

Ka stok

SKU: DUN1338-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

Black

Battery

Lithium-ion battery

Port Type

Type-C

Rated Input

20V⎓1A

Battery Capacity

22.2V ⎓2600mAh

Operating Temperature

0~35°C

Power Supply

100-240V-50/60Hz 0.7A

Dimensions

140mm * 65mm * 219mm

Weight

870 ± 10g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Massage gun

1 x Round Head

1 x Flat Head

1 x Bullet Head

1 x Power Adapter

1 x Charger

1 x Manual