OFERTA ONLINE

Mi Ionic Hair Dryer H300

3,990 L

 

Tharësja e flokëve H300 nga Xiaomi është kompakte dhe peshon shumë pak. Ka përmasa aq të vogla sa mund ta merrni lehtësisht me vete edhe kur udhëtoni. I than flokët shumë shpejtë dhe i lë ata plot shkëlqim dhe pa dëmtime.

Ka stok

SKU: DUN1146-W Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Rated power

1600W

Product dimensions

135 × 77 × 215 mm (including air nozzle)

Rated frequency

50Hz

Rated voltage

220V~

Product net weight

498g(including air nozzle)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Hair dryer × 1

Styling nozzle × 1

User manual × 1