Printer Cable

290 L

 

Kabllo e pershtatshme per te gjithe modelet e printerave. Perbere nga material cilesor dhe rezistent.

Ka stok

SKU: MED54 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
USB

2.0

Cable Size

1.5m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Printer cable