Xiaomi Mi Smart LED Smart Bulb Essential

1,290 L

 

Mbusheni shtëpinë me ngjyra me këtë llampë inteligjente nga Xiaomi. Mund ta kontrolloni shumë lehtë nga celulari dhe të ndryshoni ndriçimin, temperaturën e ngjyrave dhe kohën e fikjes së llampës.

Ka stok

SKU: CNG1913-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Luminous Flux

950 lumens

Color Temperature Range

1700–6500 K

Lamp Fitting

E27

Rated Input

220-240 V ~ 50/60 Hz 0.07 A

Rated Power

9 W

Dimensions

φ55 × 120 mm

Service Life

Approx.25,000 h

On/off

125000 Cycles

Operating Temperature

-10°C to 40°C

Operating Humidity

0–85% RH

Operating Frequency

2412–2472 MHz

Maximum Output Power

17.41 dBm

Wireless Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Compatible with

Android 4.4, iOS 9.0 or above

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mi LED Smart Bulb Essential (White and Color),

1 x user manual