Lenovo Automatic Dirt Disposal

4,990 L

 

Mbledhës automatik i pluhurave për robotët e pastrimit nga Lenovo. Ka kapacitet të madh gruumbullimi dhe harxhon shumë pak energji.

Ka stok

SKU: DUN230-W Modeli: MS1 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Color

White

Rated Power Input

AC 220-240V

Rated Power

24V/ 1.2A
1050W

Rated Voltage

50Hz/60Hz

Dimensions

255 x 225 x 340 mm

Weight

4.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dirt Disposal