SAPO ERDHI

Xiaomi Poco F5

41,490 L

 

Teknologjia superiore e procesit 4 nm e Snapdragon, siguron reduktim të konsumit të energjisë duke ofruar performancë më energjike të përpunimit dhe u mundëson të gjithë lojtarëve të shijojnë një përvojë të re lojrash. Konfigurim hardueri i jashtëzakonshëm dhe shumë i optimizuar për një përvojë më të qetë gjatë leximit ose shkrimit të skedarëve, kryerjes së shumë detyrave, instalimit të aplikacioneve ose ngarkimit të lojërave. POCO F5 është i pajisur me një ekran të veçantë që ofron një përvojë vizuale të jashtëzakonshme .

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS
Ofertë!

Xiaomi Redmi Note 12

15,490 L19,990 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue

Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

161.1 x 75 x 7.9 mm

Weight

181 g

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), plastic back, plastic frame

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Fast charging 67W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.67"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM7475-AB Snapdragon 7+ Gen 2 (4 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 725

CAMERA
Main Camera

Triple (64MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

64 MP, f/1.8, (wide), 1/2", 0.7µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1/4", 1.12µm
2 MP, f/2.4, (macro)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 MP, f/2.5, (wide)

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band

Bluetooth

5.3, A2DP, LE

GPS

GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I), GALILEO (E1), QZSS (L1)

NFC

Yes (market/region dependent)

Infrared port

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, OTG

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

  1. David Doqaj

    Sa te marr rrogen edhe 5,6 dite do ta blej nje jetoj ne shkoder dhe e kam per gaming. Shpresoj te mos pendohem

Shto nje vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Poco F5

1 x Charger

Garancia e produktit

24 Muaj