Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop S10

19,990 L

Kurseni: 5,000 L

Me Mi Robot Vacuum S10 tani pastrimi është më i thjeshtë se kurrë më parë. Lazeri LSD ndihmon fshesën me navigim të shpejtë e të saktë të ambientit, fuqia e thithjes është 4000Pa duke siguruar përthithjen e cdo papastërtie, me teknikën zig-zag dhe në formë Y-je pastrimi është akoma më eficient. Fshesa është pajisur me sensorë të cilët regjistrojnë objektet përreth si dhe aplikacioni Xiaomi Home App, i cili mundëson personalizimin e sistemit të pastrimit nga smartphone juaj,  ju lehtëson akoma më shumë pastrimin.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum E10

17,990 L
Kurseni: 8,000 L
- 36%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10

44,990 L
Kurseni: 25,000 L
- 25%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Robot Vacuum X10+

59,990 L
Kurseni: 20,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Color

White

Model number

B106GL

Function

Suction, Sweeping, Mopping

Suction Rate

4000Pa4 suction modes: Silent (600Pa), Standard (1000Pa), Strong (1800Pa), Turbo (4000Pa)

Path Planning

Advanced LDS Laser Navigation System
Zigzag and Y-Shape Cleaning Route

Storage

300ml Dustbin, 170ml Water tank

Noise

<60dB

Water Tank Connection

WiFi 2.4GHz

App

Xiaomi Home

Voice Assistant

Google Assistant
Alexa

Battery

3200mAh
Up to 150sqm in 130 mins.
4-5hrs charging

Power

110-240V

Other Features

Navigation and Obstacle Avoidance
Selected Room Cleaning (App)
Multi-floor Maps (App)
20mm obstacle crossing
Dual Mopping

Dimensions

350 x 350 x 94.5 mm

Net weight

3.6kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Main unit

1 x Main brush

1 x 2-in-1 water tank and dust container

1 x Side brush

1 x Brush cover

1 x Pad

1 x Mop frame

1 x Power adapter

1 x Charging dock

1 x Cleaning brush

1 x User manual