Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Blender

7,990 L

Kurseni: 4,000 L

Përzieni pije të nxehta ose të ftohta sipas dëshirës – përgatisni deri në 1200 ml pije të nxehta ose 1600 ml pije të ftohta në të njëjtën kohë. Përgatisni me lehtësi smoothie të shëndetshme, lëngje të freskëta dhe akull të grimcuar. Mund të përgatisni smoothie ose supa të shijshme. Rrotulloni çelësin OLED për të zgjedhur mënyrën e funksionimit. Doreza funksionon edhe si ekran. Ushqehuni shëndetshëm! 

Ka stok

SKU: DUN1541 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

MPBJ001ACM-1A

Rated Voltage

220–240V~

Rated Frequency

50/60Hz

Blending Power

1000W

Heating Power

800–950W

Cold Drink Max. Capacity

1600mL

Hot Drink Max. Capacity

1200mL

Product Dimensions

188 x 222 x 436mm

Wireless Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Blender