SAPO ERDHI

XiaomiBook S 12.4″

73,990 L

 

XiaomiBook S 12.4″ është një tabletë që ofron performancë të lartë dhe jetëgjatësi të baterisë. Procesori ARM 64-bit i Qualcomm, Snapdragon™ 8cx Gen 2, garanton një përvojë të shkëlqyeshme. Ju mund të ndërroni lehtësisht midis modalitetit të laptopit, modalitetit të kanavacës dhe modalitetit të tabletit sipas dëshirës tuaj. Ekrani 12.4″ me prekje dhe me raportin e pamjes 16:10 ofron pamje të detajuara me rezolucion 2560 x 1600 WQHD+. Gama e gjerë e ngjyrave dhe ndriçimi i lartë deri në 500 nits e bëjnë këtë ekran të shkëlqyer edhe në dritë të lartë. Kamera përpara kap video në 1080p dhe altoparlantët e dyfishtë ofrojnë tingull stereo të fuqishëm. Bateria zgjat deri në 13.4 orë dhe ka një karikues shpejt 65W ultra-kompakt për të qëndruar produktiv gjatë gjithë ditës.

Ka stok

SKU: DUN1592-GR Modeli: MIT2205-AA Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

MIT2205-AA

Color

Dark Grey

Announced

2022

BODY
Build

Aluminum-Magnesium Alloy

DIMENSIONS

294 x 197 x 8.95 mm

WEIGHT

720g

SIM

N/A

CONNECTIVITY

Wifi,Bluetooth

DISPLAY
DISPLAY TYPE

LCD

DISPLAY SIZE

12.4"

DISPLAY RESOLUTION

2560 x 1600 Pixels

Refresh Rate

60Hz

Aspect Ratio

16:10

Display Details

PPI: 244
Brightness: 500nits (typ) / 425nits (min)
Touch: 10 point multi-touch
Color gamut: DCI-P3 100% (typ) / 95% (min)
Glass material: CORNING® GORILLA® GLASS 3

PLATFORM
OS

Windows 11 Home in S mode

CHIPSET

Qualcomm® Snapdragon™ 8cx Gen 2

CPU

Qualcomm® Kryo™ 495, Octa-core CPU, up to 2.84GHz

GPU

Qualcomm® Adreno™ 680

Memory
RAM

8GB

Ram Type

LPDDR4X

Internal Memory

256GB

Card Slot

Yes

CAMERA
Front Camera

5MP

Back Camera

13MP

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers

3.5MM JACK

Yes

COMMS
WLAN

802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi 5

BLUETOOTH

5.1

GPS

No

Charging Port

USB-C

BATTERY
Battery Size

4920 mAh

Battery Type

Lithium-Polymer

CHARGING

Power Delivery Fast Charging

FEATURES
Sensors

Face ID

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Xiaomi Book S 12.4″

1x Quick Start Guide

Garancia e produktit

24 Muaj