Ofertë!
MUAJI I DASHURISE

Zhiyun EasySling Handle Crane 3S

2,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Doreza EasySling Handle ndihmon stabilizuesin Crane 3S për të realizuar kontrollin e parametrave të stabilizatorit dhe kamerës. (* Pesha e pajisjes së rekomanduar për përdorim është brenda shumës së peshës së Crane 3S dhe ngarkesës 6,5 kg)

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

MUAJI I DASHURISE

Zhiyun Crane 2S DualCam Extension

8,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Features

Material: Aluminum alloy and a nonslip silicone grip
Comfortable to hold
Stabilize your shots
Ergonomic Design
Resistant and Durable

Color

Black

Product Size (L*W*H)

7.6 x 1.8 x 1.8" / 192.5 x 46 x 46 mm

Weight

6.6 oz / 188 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SmartSling Handle for Crane 3S

1 x Manual