Ofertë!
BEST DEALS

Zhiyun Weebill Handheld Tripod TRM04

4,490 L

Kurseni: 1,500 L

:
:
:

Tripod dore TransMount WEEBILL LAB nga Zhiyun. Është i njëjti mini tripod që vjen me gjimbalin WEEBILL LAB. Ofron më shumë mundësi manovrimi dhe mbajtje më të lehtë gjatë xhirimeve. Është rezistent dhe shumë i rehatshëm në përdorim.

Ka stok

SKU: DUN1335-B Modeli: TRM04 Kategori: , Etiketa: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
BEST DEALS
Ofertë!

Zhiyun Smooth-X Smartphone Gimbal

7,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 16%
Ofertë!

Zhiyun-Tech Smooth-XS 2-Axis Smartphone Stabilizer

7,990 L
Kurseni: 1,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

Aluminum Mini Tripod and Soft Plastic Foot Pad

Features

– Compatible with Crane 2/Crane/Crane M/Smooth Q/Smooth 3/Rider M/Evolution Gimbal Stabilizer
– Lightweight, Durable and Portable
– 1/4 Screw Thread, Wide Compability

Dimensions

15.3 x 4 x 3.6 cm

Weight

182 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Zhiyun-Tech TransMount Weebill Lab Handheld Tripod