2D Desktop Scanner GT-8800E

6,290 L

 

Skanues barkodi me lazer. Mund të lidhet shumë thjeshtë me kompjutera me sistem Linux ,Windows, dhe Mac OS. I përshtatshëm për supermarkete, mrkete, etj.

Ka stok

SKU: CNG2369-B Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Material

ABS+PC

Power Supply

DC 5V ±5%

Power Consumption

1.2W(working); 1W(standby); 1.6W(maximum)

Weight

303 g

Size

149.0 * 109.5 * 99.50 mm

Color

Orange/Black

Interface

USB cable

System Supported

Linux,Android,Windows XP、7、8、10,MAC

Language Supported

English; German; French; Italian; Russian; Finnish; Norwegian; Spanish; Czech; Polish; Portuguese; Turkish Q; Turkish F; Greek; Swedish;

Sensor

Planar CMOS sensor

Light Source

White LED(lighting)

Processor

32-bit ARM MCU + DSP

Resolution

≥4mil

Bit error rate

1/5000000

Reading Mode

Image

Trigger Mode

Auto-Sensing

Prompt Mode

Buzzer, Indicator Light (LED)

Print Contrast

25%

Decoding Capability
1D

Code25-Interleaved,Code25-Standard,Code25-Matri, Code39-Regular,Code39-FullASCII,Code32,Code93-Regular,Code93-FullASCII, Code128,EAN/GSL/UCC-128Auto,Codabar,MSI,EAN/JAN-13,UPC-A,JAN-8 ,Code11,UPCE0

2D

MICRO QR ,Data Matrix,QR

Scanning Angle

Horizonal 360°,Vertical 45°,Diagonal 45°

Scanning Depth

Code39 4.17mil:5.5cm – 7.5cm
QR 9.17mil:4.5cm – 8.5cm
Data Metrix 9.17mil: 5cm – 9cm

Environment Parameter
IP Grade

IP52

Operating Temp.

0 to 50℃

Storage Temp.

0 to 50℃

Operating Humidity

20% to 85%(No Condensation)

Storage Humidity

20% to 85%(No Condensation)

ESD Protection

15KV

Shock Resistance

1.5m free fall on concrete surface

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 2D Desktop Scanner GT-8800E