Ofertë!
OFERTË ONLINE

Active Stylus Pen

1,990 L

Kurseni: 400 L

Active Stylus Pen me super performance dhe me super precizion. Karikohet me fishe Micro. Eshte i pershtatshem me nje shumellojshmeri pajisjesh.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 55%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Alcatel Tab 3T 9032X 8″, 4G + WiFi

8,990 L
Kurseni: 11,000 L
- 9%
Ofertë!

Galaxy Tab A7 Lite – Grey

19,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, White

Battery

Lithium Polymer Battery 140mAh (included)

Charging Time

60 minutes

Charging cable

Micro USB cable (included)

Charging specification

5V

Smart power-saving

30 mins auto-shutdown

Battery working time

8-12 hours

Power button

0.25s power on/off

Weight

16.8G

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Active Stylus Pen