Apple AirTag (4 pack)

12,990 L

 

AirTag nga Apple. Mund te vendoset ne sendet e perditshme si celesa, cante shpine, portofol etj. Ndihmon ne gjetjen e tyre nepermjet aplikacionit ne telefon. Tregon me saktesi te larte se ku ndodhet sendi ne te cilen eshte vendosur pajisja. Me permasa te vogla dhe peshe shume te lehte. ( 4 cope ne nje kuti )

Ka stok

SKU: DUN826-W Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

• Bluetooth for proximity finding
• Apple-designed U1 chip for Ultra Wideband and Precision Finding
• NFC tap for Lost Mode

Speaker

Built-in speaker

Battery

User-replaceable CR2032 coin cell battery

Sensor

Accelerometer

Accessibility

• The Find My app is compatible with these iPhone accessibility features:
• VoiceOver
• Invert Colors
• Larger Text
• Compatibility with braille displays

System Requirements and Compatibility

• Apple ID
• iPhone and iPod touch models with iOS 14.5 or later
• iPad models with iPadOS 14.5 or later

Splash, Water, and Dust Resistance

Rated IP67 (maximum depth of 1 meter up to 30 minutes) under IEC standard 60529

dimensions
Size

• Diameter: 1.26 inches (31.9 mm)

• Height: 0.31 inch (8.0 mm)

Weight

0.39 ounce (11 grams)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • AirTag with CR2032 coin cell battery installed
  • Documentation