SAPO ERDHI

Apple iPad 7th Gen, 10.2″ Wi-Fi+Cellular, 128GB

25,990 L

 

iPad me ekran 10.2 inch i gjeneratës së 7 i nxjerrë në treg në 2019 ofron pamje vizuale me rezolucion të lartë 2160 x 1620 piksel. Vjen në ngjyrën Space Grey me dizajnin elegant dhe minimalist që Apple realizon më së miri, Kamerat 8MP dhe 1.2MP mundësojnë foto dhe video të qarta dhe me kualitet të lartë duke ju krijuar hapësirën e nevojshme për krijimin e kujtimeve më të bukura. Ky iPad është ideal për realizimin e detyrave apo projekteve të ndryshme duke rritur ndjeshëm produktivitetin tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

12,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2019

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

GENERAL
Dimensions

250.6 x 174.1 x 7.5 mm

Weight

493 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

10.2 inches, 324.6 cm2 (~74.4% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1620 x 2160 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-Resistant Glass, Oleophobic Coating

PLATFORM
OS

iPadOS 13.1, upgradable to iPadOS 17

Chipset

Apple A10 Fusion (16 nm)

CPU

Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

GPU

PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR

Selfie Camera

1.2 MP, f/2.2, 31mm (standard)

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0; magnetic connector

BATTERY
Battery

8827mAh

Play time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

12 Muaj