OFERTA ONLINE

Apple iPad Pro 6th Gen, 12.9″ Wi-Fi + Cellular, 256GB (2022)

114,990 L

 

Performancë befasuese. Shfaqje të avancuara. Lidhje super e shpejtë. Karakteristika të reja të fuqishme në iPadOS 16. Përvoja e fundit e iPad. Çipi M2 është gjenerata e ardhshme, me një CPU me 8 bërthama që ofron deri në 15 % performancë më të shpejtë dhe një GPU me 10 bërthama që ofron deri në 35% performancë grafike më të shpejtë. M2 sjell performancë mahnitëse dhe aftësi të reja në iPad Pro. Kështu që ju mund të krijoni dizajne 3D fotorealiste, të ndërtoni modele të ndërlikuara AR dhe të luani lojëra me grafikë të cilësisë së konsolës me shpejtësi të lartë të kuadrove më shpejt se kurrë. Gjithçka duke shijuar jetëgjatësinë e baterisë gjatë gjithë ditës.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

10,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver, Space Gray

Announced

2022

GENERAL
Dimensions

280.6 x 214.9 x 6.4 mm (11.05 x 8.46 x 0.25 in)

Weight

466 g

Connectivity

5G, WiFi

DISPLAY
Display Type

Liquid Retina IPS LCD

Display Size

12.9"

Display Resolution

2048 x 2732 pixels

Refresh Rate

120Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple M2

CPU

Octa-core

GPU

Apple GPU (10-core graphics)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 10MP)

Main Details

12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF
10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide)
TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS, ProRes, Cinematic mode (4K, 1080p)

Selfie Camera

Single (12MP)

Details

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@25/30/60fps, gyro-EIS, HDR

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.3, A2DP, LE, EDR

GPS

No

USB

USB Type-C 4 (Thunderbolt 4), DisplayPort, magnetic connector

BATTERY
Battery

7538 mAh

Charging

Fast charging 18W

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Apple iPad Pro
1x Charger