Baseus 12.9″ Full Cover Paper-like Film For 2017 Pad Pro

990 L

 

Film me trashësi 0.15mm për tabletë dhe iPad. Prodhuar veçanarisht për të apasionuarit pas vizatimit pasi ky film i jep tabletit ose iPadit tuaj pamjen dhe ndjesinë e letrës. Eleminon ndriçimin e ekranit dhe e bën më të lehtë vizatimi apo shkrimin në të.

Ka stok

SKU: CNT30 Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Transparent

Material

PET

Technology

Cutting + etching

Thickness

0.15mm

Features

• 0.15mm thick, nearly invisible barely-touch feel
• Accurate clicks, no skidding
• Special surface processing, real paper-like touch
• Sweet-proof and fingerprint-proof
• Easy to deal with outdoor environment

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x BASEUS 0.15mm Full Cover Paper-like Clear Screen Film