OFERTA ONLINE

Blackview BV8900

28,490 L

 

Blackview BV8900 është një smartphone i fortë dhe i mbushur me veçori, i krijuar për të shkëlqyer në prakticitet, fotografi të përmirësuar dhe qëndrueshmëri. Me teknologjinë e imazhit termik FLIR® me zmadhim 4x, ai mundëson inspektime termike të detajuara në mjedise të ndryshme, nga ndërtimet industriale deri tek aventurat në natyrë. Pajisja kombinon një bateri masive 10,000 mAh me karikim të shpejtë 33 W, duke siguruar përdorim të zgjatur dhe karikim të shpejtë. Ekrani i tij 6,5 inç FHD+, i mundësuar nga një MediaTek Helio P90 me tetë bërthama dhe 8 GB RAM, ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi dhe kryerje të shpejtë të shumë detyrave. Me një kamerë kryesore 64MP Samsung ISOCELL GW3, kamerë të përparme 16MP dhe certifikata MIL-STD-810H/IP68/IP69K, BV8900 ofron fotografi të jashtëzakonshme dhe qëndrueshmëri të fortë. Duke funksionuar në DokeOS 3.1 bazuar në Android 13, ai ofron veçori të përmirësuara të privatësisë, personalitetit, komoditetit dhe rrjedhshmërisë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black, Green

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE

BODY
DIMENSIONS

172.4 x 82.2 x 19.8 mm

WEIGHT

398 g

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

8380 mAh, 10380 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.5 inches, 101.8 cm2 (~71.8% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1080 x 2408 pixels, 20:9 ratio (~406 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass Victus

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek MT6779 Helio P90 (12 nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A75 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

PowerVR GM9446

CAMERA
Features Main

Thermal imaging, LED flash

VIDEO MAIN

4K@30fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Single (16MP)

SINGLE DETAILS

16 MP, f/2.2, (wide)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

NFC

Yes

RADIO

FM Radio

USB

USB Type-C 3.0, OTG

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass, gyro, barometer

SPECIALS

IP68/IP69K dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min)
Drop-to-concrete resistance from up to 1.2m
MIL-STD-810H compliant
FLIR thermal camera (Lepton module)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV8900

1 x Charger

1 x Manual