Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview BV9300

26,990 L

Kurseni: 3,000 L

BV9300 është një smartphone i fortë i krijuar për entuziastët dhe profesionistët e ambienteve të jashtme që kërkojnë qëndrueshmëri dhe performancë të lartë në mjedise sfiduese. Me baterinë e tij masive 15,080 mAh që ofron deri në 76 ditë kohë gatishmërie dhe aftësinë e karikimit të shpejtë 33 W, përdoruesit mund të qëndrojnë me energji për periudha të gjata dhe të rikarikohen shpejt. Mundësuar nga një çip Mediatek Helio G99 me 12 GB RAM dhe 256 GB ROM, ai ofron performancë të qetë për shumë detyra dhe lojëra. Pajisja përmban aftësi të avancuara të kamerës, duke përfshirë mënyra të ndryshme të mbështetura nga algoritmet ArcSoft® 3.0, duke plotësuar nevojat e ndryshme të fotografisë. MIL-STD-810H & IP68 & IP69K rezistenca ndaj ujit sigurojnë qëndrueshmëri, ndërsa DokeOS 3.1 i bazuar në Android 12 ofron veçori produktiviteti si Modaliteti i Fokusit dhe Aplikacioni Shëndetësor.

Ka stok

SKU: CEL1992-B Modeli: BV9300 Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

Color

Black

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / LTE

BODY
DIMENSIONS

184.6 x 85.6 x 22.8 mm

WEIGHT

520 g

SIM

Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

15080 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

12GB

Memory Internal

256GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 120Hz

Display Size

6.7 inches, 108.7 cm2 (~68.8% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1080 x 2388 pixels (~391 ppi density)

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Mediatek Helio G99 (6nm)

CPU

Octa-core (2×2.2 GHz Cortex-A76 & 6×2.0 GHz Cortex-A55)

GPU

Mali-G57 MC2

CAMERA
Main Camera

50 MP, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF
8 MP, 120˚, (ultrawide), AF
2 MP, (depth)

Features Main

LED flash, HDR, panorama

VIDEO MAIN

1440p@30fps, 1080p@30fps

Selfie Camera

Single (32MP)

SINGLE DETAILS

32 MP, (wide)

VIDEO SELFIE

1080p@30fps

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes

3.5MM JACK

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

NFC

Yes

RADIO

FM Radio

USB

USB Type-C, OTG

FEATURES
SENSORS

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, compass

SPECIALS

IP68/IP69K dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min)
Drop-to-concrete resistance from up to 1.8m
MIL-STD-810H compliant
Laser rangefinder (up to 40m)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Blackview BV9300

1 x Charger

1 x Manual