Ofertë!
OFERTA ONLINE

Blackview Wave 6C

7,990 L

Kurseni: 2,000 L

Blackview WAVE 6C është një smartphone elegant dhe i mbushur me veçori që kombinon pa probleme estetikën me funksionalitetin. Me një profil të hollë 9,7 mm dhe një peshë të lehtë 191 g, ai vjen në tre ngjyra magjepsëse. Ekrani 6,5 inç jep pamje mahnitëse me një rezolucion HD+ dhe Altoparlanti Smart-K Box siguron një përvojë të këndshme audio. Mundësuar nga një procesor Unisoc SC9863A me tetë bërthama dhe i pajisur me 2 GB RAM dhe 32 GB ROM, WAVE 6C është në gjendje të kryejë shumë detyra pa probleme. Duke funksionuar në DokeOS 4.0 Go bazuar në Android 13, ai ofron veçori miqësore për përdoruesit.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Google Pixel 7a

36,990 L
 
OFERTA ONLINE

Samsung Galaxy S23 Ultra

79,990 L89,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2023

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Color

Purple, Black, Blue

Dimensions

164.7 x 76.5 x 9.7 mm

Weight

191 g

Build

Glass Front, Plastic Back

SIM

Dual Sim

DISPLAY
Display Type

IPS

Size

6.5"

Resolution

720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~113 ppi density)

PLATFORM
OS

DokeOS 4.0 Go (Based on Android 13)

Chipset

Unisoc SC9863A

CPU

4x 1.6 GHz ARM Cortex-A55, 4x 1.2 GHz ARM Cortex-A55

GPU

PowerVR GE8322

MEMORY
Card slot

Yes

Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Main Camera

8MP Samsung® ISOCELL 4H7 Rear Camera

Main Camera Video

1080p

Main Camera Features

Autofocus,Digital Zoom,HDR,Face Detection

SELFIE CAMERA
Selfie

5MP Front Camera

Selfie Video

1080p @30FPS

Selfie Camera Features

Face Unlock

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11b/g/n

Bluetooth

v4.2

GPS

GPS+Glonass+Galileo

NFC

No

Radio

No

USB

USB Type-C

FEATURES
Sensors

Proximity, Light Sensor, Accelerometer

BATTERY
Type

Li-Po 5100 mAh, non-removable

Charging

Fast Charging

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Manual

1 x Ejecting Tool

1 x Charging Cable

Garancia e produktit

24 Muaj