Ofertë!
OFERTA ONLINE

Boya BY-WM8 PRO-K2 Wireless Lavalier System

19,990 L

Kurseni: 7,000 L

Sistemi Lavalier wireless BY-WM8 Pro-K2 UHF me dy kanale nga BOYA është një zgjidhje gjithëpërfshirëse e përshtatur për kapjen e audios me cilësi të lartë nga dy subjekte njëkohësisht, ideale për një gamë të gjerë aplikimesh duke përfshirë intervistat, mbledhjen e lajmeve, videot në terren, filmin, biznesi dhe arsimi. Ky sistem i gjithanshëm përbëhet nga një marrës wireless me dy kanale UHF, dy transmetues wireless të paketës së trupit, dy mikrofona lavalier gjithëdrejtues me aksesorët shoqërues dhe një përzgjedhje kabllosh, të gjitha të vendosura brenda një kuti mbajtëse të përshtatshme. Me veçori të tilla si ekrani intuitiv LCD, gjerësia e gjerë e brezit RF, sintonizimi nga PLL dhe qarku dixhital komandues, ai siguron riprodhim të tingullit në shkallë profesionale. Duke ofruar 48 kanale UHF të zgjidhshme, zgjedhjen e modalitetit stereo/mono, funksionin e heshtjes, funksionimin e kyçur me LCD dhe daljen e kufjeve të marrësit për monitorim në kohë reale, ky sistem i jep përparësi lehtësisë së përdorimit dhe fleksibilitetit.

Ka stok

SKU: DUN2302-B Modeli: BY-WM8 Pro-K2 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

BY-WM8 PRO-K2

System
Wireless Technology

Analog UHF

Number of RF Channel Frequencies

48

Included Transmitters

2x Bodypack

Diversity

Antenna Diversity

RF Frequency Band

A: 576.4 to 599.9 MHz
B: 568.6 to 592.1 MHz

RF Bandwidth

Up to 32 MHz

Max Operating Range

100 m (Typical)

Max Transmitters per Band

1

Receiver
Receiver Type

Camera-Mount

Receiver Antenna

1x 1/4 Wave Wire

Number of Audio Channels

2

Receiver Audio I/O

1x 1/8" / 3.5 mm Female Unbalanced Line Output
1x 1/8" / 3.5 mm Female Unbalanced Headphone Output

Power Requirements

Battery

Battery Type

2x AA

Approx. Battery Life

4 Hours

Display & Indicators

1x Backlit LCD

Operating Temperature

-10 to 50°C

Storage Temperature

-10 to 55°C

Transmitter
Transmitter Type

Bodypack

RF Output Power

Up to 10 mW

Transmitter Audio I/O

1x 1/8" / 3.5 mm TRS Female Unbalanced Input (Locking)
1x 1/8" / 3.5 mm TRS Female Unbalanced Input

Audio Input Level

-60 dBV (at 0 dB Gain)

Frequency Response

20 Hz to 20 kHz

Transmitter Antenna

1x 1/4 Wave Wire, Fixed (Beltpack)

Power

Battery

Battery

2x AA

Battery Life

6 Hours

Display

1x Backlit LCD

Microphone
Microphone Type

Lavalier

Sound Field

Mono

Capsule

Electret Condenser

Polar Pattern

Omnidirectional

Frequency Range

35 Hz to 18 kHz

SNR

74 dB

Sensitivity

30 dB at 1 kHz

Output Connector

1x 1/8" / 3.5 mm TRS Male Unbalanced (Locking)

Cable Length

1.2 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dual-Channel Wireless Receiver

2 x Wireless Bodypack Transmitters

2 x Omnidirectional Lavalier Microphones

2 x Foam Windscreens

2 x Microphone Clips

1x Shoe Mount

1x 3.5mm to XLR Output Cable

1x 3.5mm to 3.5mm Output Cable

1x Carrying Case