Ofertë!
OFERTA ONLINE

Dyson V15 Detect™ Extra Cordless Vacuum

69,990 L

Kurseni: 15,000 L

Dyson V15 Detect Extra Cordless Vacuum është një zgjidhje moderne e pastrimit që kombinon fuqinë, inteligjencën dhe shkathtësinë për një përvojë gjithëpërfshirëse të pastrimit të shtëpisë. Me teknologjinë inovative të heqjes së ngatërrimit te furca dhe një sensor piezo që përshtat fuqinë e thithjes bazuar në mbeturinat, ai siguron një pastrim të thellë në lloje të ndryshme dyshemeje. Ekrani LCD ofron reagime në kohë reale për grimcat e thithura, duke ofruar prova shkencore të pastërtisë. Me një motor Hyperdymium™, teknologji Root Cyclone™ dhe një bateri Click-in për deri në 60 minuta energji, ai kap pa mundim pluhurin mikroskopik dhe mbeturinat e mëdha. Me tre modalitete energjie, filtrim në të gjithë paisjen dhe një filtër që lahet, Dyson V15 Detect Extra është një mjet i fuqishëm, inteligjent dhe i përshtatshëm për ta mbajtur shtëpinë tuaj higjienike dhe të pastër.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson V15 Absolute Detect Laser Vacuum Cleaner

69,990 L
Kurseni: 20,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Grey

Model

Dyson V15 Detect™ Extra

Design
Cordless Design

Transforms into a handled vacuum for high and low cleaning

Construction

Polycarbonate, ABS, Aluminum

Motor and Technology
Hyperdymium™ Motor

Powerful and lightweight digital motor spins at up to 125,000rpm

Root Cyclone™ Technology

14 scrolled cyclones generate forces of up to 100,000g for no loss of suction.

Cleaning Technology
De-tangling Technology

Digital Motorbar cleaner head prevents hair tangles

DLS™ Technology

High Torque cleaner head with Auto mode intelligently adapts power across floor types

Scientific Proof

Piezo sensor measures and counts dust particles, adjusting suction power accordingly

LCD Screen

Real-time display of performance, run time, maintenance alerts, power modes, and battery life

Cleaning Path Width

25 cm

Battery and Power
Click-in Battery

Easily removable and replaceable, providing up to 60 minutes of fade-free power

Three Power Modes

Auto mode, Eco mode, and Boost mode for various cleaning needs

Charge Time

4.5 hours

Operating Power Wattage

545W

Filtration
Multi-stage Filtration

Fully-sealed system traps 99.99% of microscopic particles and allergens

Filter

Washable Filter for easy to maintain for long-lasting performance

Bin Volume

0.77L

Performance and Noise
Suction Power (Boost)

230AW

Max Motor Speed

125,000rpm

Sound Level (Boost Mode)

82dBA on carpet, 87dBA on hardwood floor

Dimensions & Weight
Dimensions

1205 x 250 mm

Weight

2.74 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson V15 Detect™ Extra Cordless Vacuum

5x Accessories

1x Charger